هر کسب و کار برای اینکه بتواند با کلمات کلیدی خود (نام محصولات و یا نام خدمات و …) در نتایج جستجو گوگل نمایش داده شود در ابتدا به یک وب سایت استاندارد نیاز دارد.

اگر وب سایت شما توسط گروه نام گستران پیاده سازی شده باشد، امکان بهینه سازی آن توسط این گروه به سادگی وجود دارد، در غیر این صورت نام گستران در ابتدا وب سایت شما را به صورت رایگان آنالیز کرده و نتیجه را طی یک گزارش کامل و مستند ارائه خواهد کرد.

اگر وب سایت دارای باگ های کد نویسی و یا UX باشد در ابتدا مشکلات سایت برطرف خواهد شده و سپس وارد مرحله بعدی میشویم، اما اگر دسترسی برای باگ گیری وجود نداشته باشد میبایست وب سایت از ابتدا با استاندارد های روز راه اندازی شود.

پس از اینکه شما یک وب سایت استاندارد داشتید میتوانیم وارد مراحل بهینه سازی و تبلیغات شویم که نحوه کار گروه نام گستران به صورت زیر است.

انتخاب کلمات کلیدی

در ابتدا مشتری یک لیست از کلماتی که از نظر خودش و یا مشتریانش در گوگل و یا سایر موتور های جستجو سرچ میکنند را تهیه و به کارشناس خود در تیم نام گستران ارائه می نماید.

سپس کارشناس طبق کلمات ارائه شده، محتوای سایت و  آنالیز گوگل کلماتی را که در سریع ترین حالت به صفحه اول گوگل خواهند رسید و بیشترین سرچ را دارند به مشتری پیشنهاد کرده و پس از توافق شروع به کار خواهند کرد.

با توجه به اینکه الگوریتم های گوگل به صورت عمومی اعلام نمیشود و دائما در حال تغییر است، امکان تخمین دقیق زمانی وجود ندارد به همین دلیل قرارداد های نام گستران به صورت ماهیانه میباشد و در انتهای هر ماه گزارش پیشرفت سایت اعلام خواهد شد (تضمین قرارداد» در صورت عدم پیشرفت و درخواست فسخ از طرف کارفرما مبلغ پرداخت شده بازگشت داده خواهد شد)

تعرفه بهینه سازی سایت

دریافت رتبه یک گوگل و یا در کل رسیدن به صفحه اول گوگل مستلزم داشتن یک وب سایت خوب و استاندارد با محتوای با کیفیت و هم چنین تبلیغات و بک لینک های مناسب است، نام گستران 2 پکیج به صورت زیر جهت رشد وب سایت شما در نظر گرفته است که در صورت نیاز به مشاوره و سوالات بیشتر میتوانید از طریق راه های ارتباطی با گروه ما در ارتباط باشید:

سئو پایه

5 میلیون تومان - در ماه

در این پکیج سئو داخلی سایت از تولید محتوا تا بهینه سازی کد نویسی سایت انجام خواهد شد و مشاوره لازم جهت رشد وب سایت با سرعت هر چه بیشتر ارائه میشود. در واقع در این پکیج رشد وب سایت هر ماه قابل مشاهده است با این تفاوت که هزینه های جانبی تبلیغات (که باعث سرعت بیشتر میشود) به عهده کارفرما است

سئو حرفه ای

12.5 میلیون تومان - در ماه

در این پکیج سئو سایت با بالاترین سرعت ممکن اتفاق خواهد افتاد و تمامی هزینه ها به عهده گروه نام گستران است، لازم به ذکر است حضور در شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، خرید بک لینک، تولید محتوای روزانه قسمتی از فعالیت های این پکیج میباشد