بهینه سازی وب سایت یکی از خدمات دیگر ارائه شده توسط گروه نام گستران میباشد که در ادامه نحوه کار توضیح داده خواهد شد.

مراحل بهینه سازی سایت (سئو)

هر شرکت و مجموعه ای برای اینکه بتواند با کلمات کلیدی خود (نام محصولات و یا نام خدمات و …) در نتایج جستجو گوگل نمایش داده شود در ابتدا به یک وب سایت استاندارد نیاز دارد، حال درصورتی که وب سایتی ندارید میبایست آن را طراحی کنید. (مراحل طراحی سایت) اما اگر شما صاحب یک وب سایت هستید گروه نام گستران در ابتدا وب سایت شما را به صورت رایگان آنالیز کرده و نتیجه را طی یک گزارش کامل و مستند ارائه خواهد کرد، اگر وب سایت دارای باگ هایی باشد قابل رفع کردن توسط گروه نام گستران و یا گروه طراح وب مربوطه باشد در ابتدا مشکلات سایت برطرف شده و سپس وارد مرحله بعدی میشویم، اما اگر دسترسی برای باگ گیری وجود نداشته باشد میبایست وب سایت از ابتدا با استاندارد های روز راه اندازی شود.

پس از اینکه شما یک وب سایت استاندارد داشتید میتوانیم وارد مراحل بهینه سازی و تبلیغات شویم که نحوه کار گروه نام گستران به صورت زیر میباشد.

انتخاب کلمات کلیدی

در ابتدا مشتری یک لیست از کلماتی که از نظر خودش مشتریان و یا درخواست کنندگان محصولات و یا خدماتشان جهت یافتن آنها در گوگل و یا سایر موتور های جستجو سرچ میکند را تهیه و به کارشناس خود در تیم نام گستران ارائه میکند.

سپس کارشناس طبق کلمات ارائه شده، محتوای سایت و طبق آنالیز گوگل کلماتی را که در سریع ترین حالت به صفحه اول گوگل خواهند رسید و بیشترین سرچ را دارند به مشتری پیشنهاد کرده و پس از توافق شروع به کار خواهند کرد.

قیمت سئو سایت

یکی از مزایای رقابتی گروه نام گستران جهت انجام خدمات سئو، قیمت و یا تعرفه بهینه سازی سایت (SEO) میباشد. هزینه انجام سئو برای ۵ کلمه به صورت پرداخت ماهانه فقط ۱ میلیون تومان میباشد.

حال شاید برای شما سوالاتی به صورت زیر پیش بیاید:

هزینه اعلام شده برای چه مدت میباشد؟

خوب باتوجه به اینکه در رابطه با تعرفه سئو همکاران ما معمولا یک قیمت ثابت را اعلام میکنند و به صورت یک قسمت برای پیش پرداخت و باقی مبلغ پس از رسیدن به صفحه اول میباشد این سوال پیش خواهد آمد، در رابطه با این مورد قابل ذکر است که مدت زمان پرداخت هزینه ماهیانه با توجه به کلمات کلیدی شما متفاوت است. پس از انتخاب کلمات کلیدی برای وب سایتتان و قبل از شروع کار، کارشناس زمان تخمینی برای رسیدن به جایگاه مورد نظر را اعلام خواهد کرد.

چه تضمینی جهت انجام کار وجود دارد؟

یکی از دلایلی که پرداخت مبلغ به صورت ماهیانه اعلام شده این میباشد که معمولا کارفرمایان نگرانی هایی جهت انجام نشدن کار دارند.

پرداخت مبلغ سئو در ابتدای هر ماه میباشد و در صورت پرداخت فعالیت در همان ماه انجام خواهد شد و در آخر هر ما گزارشی جهت مشاهده پیشرفت سایت و کلمات کلیدی ارائه خواهد شد، بنابراین شما به صورت ماهانه شاهد پیشرفت کلمات هستید، حال اگر مشتری از پیشرفت کار راضی باشد میتواند هر ماه قرارداد را تمدید کرده و به همین شکل ادامه ی کار دهد در غیر این صورت و وجود عدم رضایت، پرداختی آن ماه عودت داده میشود و قرارداد فسخ خواهد شد.

نمونه گزارش پیشرفت سایت

تصویر بالا قسمتی از گزارش میباشد، برای دریافت نمونه گزارش کامل و مشاوره با ما تماس بگیرید و یا با تلگرام @namogstaran در ارتباط باشید.