تبلیغات گوگل

 تبلیغات در صفحه اول گوگل

تبلیغات گوگل یکی از بهترین و کاملترین و موثرترین روش‌های موجود برای تبلیغات آنلاین در وب است.

تبلیغات در صفحه اول گوگل  توسط هزاران شرکت و سازمان و کسب‌وکار کوچک، متوسط و بزرگ استفاده می‌شود. تمام این سازمان‌ها و شرکت ها  و افراد در یک چیز اشتراک دارند: آن‌ها می‌خواهند توجه شمار زیادی از افراد را که به دنبال اطلاعات، محصولات و خدمات  و سرویس‌های آنلاین و در نهایت نیاز هستند، به خود جلب کنند.

 بزرگترین شرکت تبلیغات اینترنتی

برتینا به عنوان بزرگترین شرکت تبلیغات اینترنتی ایران و تنها پارتنر رسمی گوگل در کشور و با دارای بیش از 30,000 (سی هزار کاربر) و بیش از 12 سال تجربه بهترین کیفیت و مشاوره را در تبلیغ اینترنتی و گوگلی در اختیار مجموعه گسترده ای از مشتریان از سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی تا وب سایت های کوچک فروشگاهی قرارداده است.
هر وب سایت و یا مجموعه ای با هر بودجه ای می توانند از یکی از پلن های تبلیغاتی پر بازده برتینا بهره مند گردند.

گروه نام گستران به عنوان مشاور کاربران خود تبلیغات گوگل را از نمایندگی رسمی گوگل در ایران تهیه کرده و به مشتریان خود ارائه میکند

تبلیغات کلیکی ادورز گوگل

گروه نام گستران نماینده رسمی گوگل در ایران نیست و این خدمات را به صورت واسطه ای انجام میشود!

مطلع باشید که : شما به طور منظم گزارش روزانه اکانت خود را دریافت می فرمائید ولی نه مستقیمأ از سایت گوگل .

یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات می باشد و از آنجاییکه یکی از بهترین روشهای تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد.

بهبود رتبه سايت در گوگل

با توجه به بازدید بسیار بالا ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد ، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفدار و با کمترین هزینه ، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند، و همچنين اين فرايند بهینه سازی سایت موجب بهبود رتبه سايت در گوگل مي‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر