گروه نام گستران برای طراحی اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره می برد. برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو استفاده میکند.

مراحل مختلف طراحی تولید و ساخت موبایل اپلیکیشن ها با ما تماس حاصل نمایید و بدانید که یک اپلیکیشن موبایل(design android application) و یا یک نرم افزار موبایل (make mobile application)برای تولید شدن چه مراحلی را باید طی کند.

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای ای هزینه انجام آن نیست بلکه “کیفیت” مهمترین نقش را ایفا می کن. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک گروه حرفه ای می تواند اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند.

تعرفه طراحی اپلیکیشن گروه نام گستران با پلن پایه ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد که بسته به نوع نیاز شما این قیمت قابل تغییر میباشد

یکی از نمونه کار های طراحی اپلیکیشن گروه نام گستران اپلیکیشن چراغ جادو میابشد که قابلیت دانلود از وب سایت چراغ جادو و اپ استور میباشد:

اگر به دنبال طراحی حرفه ای اپلیکیشن اندروید میگردید گروه نام گستران خدمات طراحی حرفه ای اپلیکیشن اندروید را ارائه میدهد کافیست با ما تماس بگیرید تا از حرفه ای بودن کار ما اطمینان حاصل کنید.
تیم ما دارای  متخصصین طراحی حرفه ای اپلیکیشن اندروید  میباشد.

در نهایت قابل ذکر است که داشتن یک اپلیکیشن موبایل در دنیای رو به رشد امروز یکی از اساسی ترین نیاز هر تجارتی میباشد، توجه کنید که در بازار اینترنتی سرعت یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد.

پس برای شروع عجله کنید تا از دیگر رقبا عقب نمانید

برای مشاوره رایگان
با ما تماس بگیرید